وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِيعاً وَلاَ تَفَرَّقُواْ

Hep birlikte Allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın. Parçalanıp ayrılmayın. (Al-i İmran : 103)

Türkiyenin Kur'anı Kerim Radyosu

Çarşamba,13 Aralık 2017
  16-12-2014 11:49
Ahmet Şık'tan Ekrem Dumanlı'ya yanıt
Ekrem Dumanlı'nın serbest kaldıktan sonra görüşmek istediği isimlerden olan Ahmet Şık, görüşme talebini kabul etmeyeceğini söyledi.
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 yorum yapılmış.

Cemaat'in emniyet içindeki yapılanmasıyla ilgili 'İmamın Ordusu' isimli kitap yazdığı sırada OdaTV davası kapsamında tutuklanan ve 1 yıl Silivri Cezaevinde kaldıktan sonra serbest bırakılan gazeteciAhmet ŞıkEkrem Dumanlı'nın görüşme talebine olumsuz yanıt verdi.

"CEMAATİN BUGÜN YAŞADIĞI FAŞİZMDİR"

Ahmet Şık'ın attığı tweette "Birkaç yıl önceki faşizm döneminin kudretli sahiplerinden Cemaat'in bugün yaşadığının adı da faşizmdir" ifadelerine yer vermişti. Ahmet Şık'ın bu paylaşımına Zaman Gazetesi Washington Temsilcisi Ali H. Aslan, "Faşiste faşist dediğin için teşekkürler Ahmet Şık. Ve lütfen hakkını helal et. Biz senin özgürlüğüne böyle sahip çıkamamıştık" şeklinde karşılık vermişti.

DUMANLI: TEŞEKKÜR ETTİĞİMİ SÖYLEYİN

Zaman Gazetesi genel yayın müdürü Ekrem Dumanlı ise gözaltına alınmadan hemen önce gazeteci Ahmet Şık'a teşekkür etti. Şık'ın Twitter'dan paylaştığı mesajın üzerine Dumanlı"Tweet attığını duydum. Selamımı söyleyin, tebrik ettiğimi söyleyin" dedi.

Karşılıklı bu açıklamalar sonrası Zaman gazetesinde İbrahim Doğan, Ekrem Dumanlı'nın serbest kaldıktan sonra ilk görüşeceği kişilerden birinin Ahmet Şık olacağını belirtti.

AHMET ŞIK, EKREM DUMANLI İLE GÖRÜŞECEK Mİ?

Dün gece Habertürk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu 'Türkiye'nin Nabzı' programına konuk olan Ahmet Şık, Dumanlı'nın mesajı üzerine "kendisine geçmiş olsun" dileğini ilettiğini ancak görüşmeyeceğini söyledi.

Mail Yazdır Yorum Yaz 0 yorum yapılmış.
Yorum yapmak için tıklayınız...
 
 
MAKALELER
Celalettin Sipahioğlu
Yeter insanlık ölmesin
Abdurrahman Dilipak
Arif Hikmet Güner
Hasan Karakaya
Hırsızlık babadan evlâda geçer... Evlâttan babaya değil!
NAMAZ VAKTİ
HAVA DURUMU
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmini verilerine ulaşılamıyor