وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِيعاً وَلاَ تَفَرَّقُواْ

Hep birlikte Allah'ın ipine (kitabına, dinine) sımsıkı sarılın. Parçalanıp ayrılmayın. (Al-i İmran : 103)

Türkiyenin Kur'anı Kerim Radyosu

Çarşamba,13 Aralık 2017
  29-11-2013 11:40
İstanbul'un Göbeğinde Garip Plaza
Yapı Kredi Plaza’da, Yahudi Şeriatı’na göre çalışmanın yasak olduğu Cumartesi günleri havalandırma ve ısıtma sistemlerinin çalışmadığı, pencerelerin açılmadığı, ortak hizmetlerin birçoğunun verilmediği ortaya çıktı.
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 yorum yapılmış.

Akit'ten Sinan Yavuzoğlu'nun haberine göre, İstanbul Levent’te bulunan Yapı Kredi Plaza’da, Yahudi Şeriatı’na göre çalışmanın yasak olduğu Cumartesi günleri havalandırma ve ısıtma sistemlerinin çalışmadığı, pencerelerin açılmadığı, ortak hizmetlerin birçoğunun verilmediği ortaya çıktı.

CUMARTESİ’Yİ ZEHİR EDİYORLAR

Plaza’da ayrıca Cumartesi günleri birçok ofisin açılmadığı, sık sık elektrik kesintileri gerçekleştiği, açık olan ofislerde bulunan çalışanların ise bir nefes oksijene muhtaç hale getirildiği bildiriliyor.

HEPSİ BİRARADA

Plaza’da İsrail Konsolosluğu’nun yanı sıra, Masonik İllüminati Teşkilatı CFR’nin Türkiye Temsilciliği Global İlişkiler Forumu ile ortakları arasında pek çok Yahudi bulunan Koç Grubu bünyesindeki Yapı Kredi Bankası bulunuyor. Sürekli İslam’a ve Hz. Rasulullah (sav) Efendimize hakaret mesajları yayınlanmasıyla bilinen ve sahibinin Yahudi olduğu belirtilen Ekşi Sözlük de bu plazada faaliyet gösteriyor.

EKŞİCİLERİ KILIÇDAROĞLU ONURE ETTİ

Kurucusu ve yöneticisi olduğu Ekşi Sözlük’te İslam’a, Hz. Rasulullah (sav) Efendimize ve özellikle başörtülülere, ülkenin Başbakanı ve eşine sık sık sırf dindar oldukları için ağza alınmayacak hakaret yorumları yayınlayan Sedat Kapanoğlu, hakkındaki “Yahudi asıllı, bunu gizliyor” iddiasıyla ilgili sorulara “Bir insan Musevi ya da Müslüman olması ile yargılanamaz” cevabını vermişti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gezi eylemlerinde halkı kışkırtıcı sayfalar açılması ve yorumlar yapılmasıyla da dikkat çeken Ekşi Sözlük’ün yazarları ile o dönem kahvaltıda biraraya gelmiş ve sitenin sahibi Kapanoğlu’na gaz maskesi hediye etmişti.

Mail Yazdır Yorum Yaz 0 yorum yapılmış.
Yorum yapmak için tıklayınız...
 
 
MAKALELER
Celalettin Sipahioğlu
Yeter insanlık ölmesin
Abdurrahman Dilipak
Arif Hikmet Güner
Hasan Karakaya
Hırsızlık babadan evlâda geçer... Evlâttan babaya değil!
NAMAZ VAKTİ
HAVA DURUMU
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü hava tahmini verilerine ulaşılamıyor